Люди

У Франківську проводять безкоштовний скринінг слуху дітям із порушеннями мовлення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Центрі реабілітації дітей з порушенням слуху та мови Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні проводять скринінг слуху за допомогою отоакустичної емісії.

Лікарі Микола Новіцький та Марія Ватто діагностують вади слуху дітям усіх вікових категорій, що мають порушення мовлення, інформують в лікарні. Спеціалісти наголошують на необхідності ранньої діагностики.

Pediatrician checking little girl ears by otoscope

 

Якщо ви помітили у дитини відставання мовного розвитку порівняно з однолітками, не чекайте досягнення трирічного віку – обстеження може бути проведено у ранньому віці, що дасть змогу раніше скоригувати проблему, зазначають фахівці. За оцінкою ВООЗ, приблизно 60% випадків порушення слуху в дитячому віці можна уникнути за допомогою профілактичних заходів.

За направленням сімейного лікаря чи педіатра обстеження – безкоштовні.

Діти мають чути. Франківські немовлята отримали шанс на життя зі слухом

За допомогою сучасного обладнання, а саме аудіометра Interacoustics AD-629, імпедансометра AT235h, платформи Titan, є можливість виявити порушення слуху та визначити, на якій саме ланці порушений слуховий шлях. А разом зі спеціалістами – дефектологами та логопедами – якнайшвидше надати допомогу дитині, щоб вона росла та розвивалась повноцінно.

Записатись на прийом можна будь-яким зручним способом:

За телефонами: 099 73 91 682, 0342 527 754

В реєстратурі Обласної консультативної поліклініки: 0342 532 184 та на порталі https://helsi.me/doctors/ivano-frankivsk/surdoloh

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні