Люди Світ

У Франківську не вистачає сховищ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Про стан захисних споруд цивільного захисту Івано-Франківська на апаратній нараді у міського голови Віктора Анушкевичуса звітував начальник управління з питань надзвичайних ситуацій міськвиконкому Юрій Щочкін.

5893_01

За його словами у місті є 57 захисних споруд цивільного захисту, загальною місткістю 27, 4 тисячі мешканців. З них є 50 сховищ – на 26, 3 тисяч осіб та 7 – протирадіаційних укриттів на 1750 чоловік.

«На жаль із цієї кількості готових та таких, що можуть прийняти і захистити людей є лише 36 захисних споруд. – каже Юрій Щочкін. – З них 25 сховищ та 7 протирадіаційних укриттів, загальною місткістю на 10, 7 тисяч осіб. Інші 25 сховищ на 16 тисяч осіб не придатні. Причина – затоплення грунтовими водами».

Міський голова Віктор Анушкевичус дав доручення Щочкіну підготували відповідні листи всім підприємствам на території яких і розташовані захисні споруди, адже вони є балансоутримувачами.

«Всі ці споруди мають бути приведені до нормального стану, – говорить Анушкевичус. – На карті міста мають бути позначені всі ці споруди, а потім цю карту оприлюднити. Мешканці міста мають знати, де поблизу їхнього місця проживання, в разі чого, можна сховатися»

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні