Люди

У Франківську налічили 17 нічних клубів та понад 500 ресторанів і кафе

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 19 березня, у залі засідань виконкому Івано-Франківської міськради відбулась нарада заступника міського голови Богдана Білика із власниками та керівниками підприємств громадського харчування.

club

Під час наради Богдан Білик розповів про торгову мережу Івано-Франківська.

За його словами, місто має 560 закладів ресторанного господарства. З них – 80 ресторанів, 58 барів, 17 нічних закладів, 359 кафе. Також у Франківську працюють 354 магазини із продовольчими товарами, ще 681 – із непродовольчими. А всього магазинів 1038 – разом із закладами передмістя, яке входить до міської ради.

“За попередній рік торгівля дуже добре спрацювала, – сказав Білик. – Обсяг реалізованої продукції становив 9,6 млрд., з яких 4,8 млрд. йшло через ресторанне господарство. Тобто місто мало багато відвідувачів ресторанів. Наші підприємства за рахунок харчопереробної промисловості дали реалізацію приросту – на майже 60%. Цей ажіотаж пов’язаний із тим, що різко “скочив” долар, люди масово почали закупляти продукти”.

Також Білик похвалився, що торгівельна галузь Івано-Франківська є третьою в Україні за поступленням у бюджет усіх надходжень та подякував керівникам підприємств за це від імені міського голови та виконкому.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.