Відео Люди Світ

У Франківську медики посварились із депутатом облради (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 27 березня, колектив станції швидкої медичної допомоги з Коломиї вийшов під стіни Івано-Франківської ОДА із протестною акцією.

WP_20150327_019

До активістів вийшов депутат обласної ради та голова комісії охорони здоров’я облради Манолій Піцуряк, з ним медики й почали сваритися.

 

Він пояснив, що із сесійної зали побачив мітинг, а на плакатах прочитав своє прізвище, тому прийшов розібратися, у чому проблема.

“Я побачив із вікна плакат із написом “Піцуряк, роби порядок у лікарні”. Тому вирішив вийти до людей, – каже депутат облради, який ще й головує у Солотвинській районній лікарні. – У них є конфлікт двох головних лікарів – того, якого звільнили, та нового, який очолив лікарню. Наразі станція швидкої у Коломиї може отримати статус юридичної особи, або ж мати статус окремого підрозділу та не бути юрособою”.

 

Піцуряк поряд медикам працювати далі, а якщо зараз умови їх не задовільняють – пропонує звільнятись.

“У них проблеми немає, – вважає депутат. – Якщо вони хочуть працювати у теперішніх умовах, нехай працюють. Захочуть бути юридичною особою – то так і буде. Якщо не вистачає матеріального забезпечення – нехай звертаються до керівника центру екстреної допомоги пана Похмурського”.

WP_20150327_022 WP_20150327_021 WP_20150327_020

Write A Comment