Люди Політика

У Франківську готуються до проведення церемонії нагородження переможців акції «Тріумф-2018»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про це повідомили у вівторок, 2 квітня, на прес-конференції, щодо проведення акції вшанування лідерів соціально-економічного розвитку міста «Тріумф-2018».

Цьоріч конкурс вирішили провести в обласній філармонії.

«Ми шукаємо ті сфери економіки, які додають престижу нашому місту, – каже мер Руслан Марцінків – Тому цього року буде 13 номінацій».

Нагородження будуть проводитись у таких номінаціях: кращий професійно-технічний навчальний заклад з підготовки робітничих кадрів; кращий перевізник міського транспорту загального користування; команда твого міста; кращий заклад позашкільної освіти та інші.

«Вперше буде номінація кращий заклад позашкільної освіти, – говорить мер. – Ви знаєте, що це для нас одна із найбільш наболілих проблем. Багато людей переїжджають жити до Івано-Франківська, але проблема з позашкільними закладами, якістю освіти є і треба про це говорити. Це одна з тих причин яка стримує розвиток деяких галузей. Адже молоді родини дивляться чи зручно їм проживати в Франківську, чи вони мають можливість дати свої дітей у дитячий садок».

16 церемонія нагородження переможців акції «Тріумф-2018» відбудеться 5 квітня, в Івано-Франківській обласній філармонії ім. І. Маланюка.

Окрім самого нагородження переможців на сцені буде виступати симфонічний рок-оркестр «BREVIS» та інші виконавці.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.