Люди Фото

У Франківську адвокати об’єднуються, аби безкоштовно допомагати учасникам АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 18 вересня, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему: «Практична співпраця між адвокатурою і державою заради якості правової допомоги». Його організувала ГО “Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу” за підтримки міжнарожного фонду “Відродження”.

Учасниками заходу були адвокати-практики Івано-Франківської області, директор Регіонального Центру з надання БВПД в області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук.

12016495_509154485928227_238892547_n

Як повідомляв “Репортер”, у Франківську пропонують створити єдиний центр, де б юристи безкоштовно допомагали бійцям АТО.

На нинішній зустрічі обговорили проведення інформаційної кампанії з метою залучення адвокатів до роботи в системі безоплатної вторинної правової допомоги.

Метою такого об’єднання є сприяння наданню якісної безкоштовної правової допомоги вразливим групам населення та учасникам АТО.

Якщо ви адвокат і також хочете допомогти – звертайтеся у регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, 8.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні