Люди

У Франківську пропонують створити єдиний центр, де б юристи безкоштовно допомагали бійцям АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 14 вересня, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл за участі юристів, учасників АТО та чиновників щодо покращення доступу до безоплатної юридичної допомоги бійців АТО та членів їхніх сімей, пише “Стик”.

attt2

Ініціаторами виступили “Українська фундація правової допомоги” та Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області. Як зауважив на зустрічі, це – вразлива категорія населення, права яких декларуються, але в багатьох випадках не забезпечуються.

“Нині необхідно створити єдиний центр, приміщення, де б була можливість надавати безплатну допомогу, – зауважує адвокат, керівник відокремленого підрозділу ГО “Об’єднання адвокатів, які надають БВПД” Людмила Желізняк. – При цьому впровадити графік чергувань адвокатів, які б займалися допомогою учасникам АТО”.

Окрім того безплатну правову допомогу також надають юристи Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області, ГО “Станіславська правозахисна група” та деякі інші.

Наприкінці зустрічі учасники круглого підписали Меморандум про співпрацю між громадськими організаціями регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.