В суботу, 17 березня, у фортечній галереї Бастіон благодійний фонд “Творча Криївка” святкував свою четверту річницю.
До цієї дати благодійники організували майстер-клас із виготовлення яєць з коробок від піци.
До акції приєднались ті, хто приніс з дому коробки і клей, а також ті, хто просто проходив повз: матеріалів вистачило всім. Діти, дорослі, організатори – всі дружно клеїли яйця з картонних смужок.
“Репортер” теж долучився до акції, під наглядом Володимира Гарматюка з’явилось яйце. Як запевнила волонтерка проекту Надія Шегда, його продадуть з аукціону разом з іншими, виготовленими сьогодні. Кошти з продажу підуть на реабілітацію бійців АТО.
Гостей розважали запрошені музиканти: гітарист Андрій Маврик та скрипаль Андрій Савка – дуетом виконували відомі кавери. Родзинкою став головний мотив відомого серіалу “Гра Престолів”.
Володимир Гарматюк каже, що виготовлення такого декору, – його хобі. Натхненно показує свої попередні роботи – їх чимало. Візерунки на них не повторюються, тож якщо хтось захоче собі замовити таку прикрасу – вона буде унікальна, запевняє майстер.
Читайте: У Франківську до Великодня буде два ярмарки
“Наша “Творча Криївка” існувала спочатку як ініціатива. Та, коли після 2014-го року почали повертатись бійці, – ми зрозуміли, що треба допомагати: організували заїзди в гор, волонтери почали поширювати про це інформацію, і охочих з’явилось багато, – розповідає Надія Шегда. – Вже було 42 заїзди, потреба росте. Хлопці у горах проходять психологічну реабілітацію, з ними працюють масажисти, психологи, художники. У Бастіоні висять картини, намальовані ними під час реабілітації”.
“Чому саме яйця? Бо скоро Великдень, різдвяні зірки вже не актуальні. Я бачив різні: з бісеру, дерева, а з паперу ще не зустрічав. Спробував, вийшло, зробив вже близько 30-ти штук. Кольорові почав робити тільки цього року, до того робив зі звичайного паперу, малював у два кольори. Тепер додав мотузку-шпагат, керамічні пацьорки, гілки, поєднував з металом. Можна зробити будь-що, аби лиш вистачило фантазії і часу” – ділиться Володимир Гарматюк.
Comments are closed.