Люди

У 31 вчиться ходити. Військовий Вадим Федоров відновлюється після важкого поранення у Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr

В 31 рік він вчиться заново ходити і має нові мрії. Командир штурмової групи Вадим Федоров в боях під Бахмутом отримав важке поранення. Ноги довелося ампутувати. Після протезування у США Вадим повернувся на реабілітацію в Івано-Франківськ.

Місцеві лікарі кажуть – такі пацієнти вчать їх тому, що не викладають в університетах, пише Репортер з посиланням на сюжет ТСН.

Вадим розповідає: зі США він приїхав на 10 см нижчим, інакше богатиря зростом у 192 см не витримали б жодні протези. За майже рік у візку м’язи почали здавати. Чоловіка мучив неймовірний фантомний біль.

Тепер Вадим може ходити навіть без допомоги.

Вадим родом з Кіровоградчини, його рідне село Цибулеве. Історіями про козаків марив з дитинства.

У мене в селі похований козак Мамай. Може у мене в роду десь по крові пішло – захищати Батьківщину, – розповідає військовий.

Вадим Федоров захищає Україну з 2015 року. Повномасштабна війна застала його на кордоні з Білоруссю. Звідти його перекинули на Київщину, там загинув цілий взвод.

Мені повезло, що моя машина закипіла, я відстав. Догнав колону – а вона вже горить, – пригадує Федоров.

Останній свій бій воїн зустрів під Бахмутом. Каже – йшли на штурм не підозрюючи, що ворог уже в їхніх окопах. Осколки від снаряду розтрощили чоловіку кістки на обох ногах та руці, тиждень провів у комі. Лікарі дивуються, що Вадим вижив після таких поранень.

Протези йому поставили у США. Але ходити він вчиться в Івано-Франківську. Тут він і проходить реабілітацію. Саме в Івано-Франкііську Вадим зустрів своє кохання і хоче завести сім’ю.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.