Люди

Тіна Кароль зустрілася з хлопчиком, якому придбала квартиру в Бурштині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Тіна Кароль подарувала хлопчику – автору «Маріупольського щоденника» – та його сім’ї квартиру на Івано-Франківщині. А днями вони вперше зустрілися – під час виступу співачки на станції метро у Києві. 

9-річний Єгор прийшов на концерт Тіни Кароль у столичному метро на станції “Майдан Незалежності” разом із родиною, йдеться у сюжеті ТСН.

Кароль новини Івано-Франківська
Тіна Кароль, яка теж сама виховує сина, дає настанови хлопцю

Спочатку Єгор боявся вийти на сцену до Тіни, втім коли зірка про нього заговорила, подарував їй букет квітів та поцілував. А вже після концерту хлопчик з родиною пройшов до імпровізованої гримерної співачки, яку організували в одному з підземних кабінетів.

Єгор із сестрою Веронікою давно живуть без батька. Бабуся Тетяна Іванівна вперше особисто дякує співачці за квартиру. А Тіна Кароль, яка теж сама виховує сина, дає настанови хлопцю.

Чуєш, ти тепер відповідальний за всю родину! У тебе три дівчини – мама, сестра, бабуся. Маєш тримати отак докупи, в чоловічих руках, – порадила Тіна хлопчику.

Читайте також:

Вірні Україні. У Франківську дружина “азовця” Наталя Волкова бореться за визволення чоловіка з полону

Нагадаємо, родина маріупольців змогла виїхати із тимчасово захопленого російськими загарбниками міста. Єгор вів щоденник з власної ініціативи, дорослі навіть не знали, що він його пише. Так, у щоденнику дитина описує поранення, яких зазнав він та його рідні: «У мене рана на спині, видрана шкіра. У сестри – поранення голови. У мами – видране м’ясо на руці і дірка в голові».

Також хлопчик зображує обстріли Маріуполя з літаків та танків, малює військових зі зброєю, загиблих людей та пошкоджені, палаючі будинки. «У мене вмерла бабуся Галя, дві собаки і улюблене місто Маріуполь», – написав наприкінці щоденника Єгор.

До теми:

Місцеві й приїжджі. Як відкрити бізнес у Франківську навіть під час війни

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.