Війна

Тіна Кароль подарувала квартиру хлопчику, який написав «Маріупольський щоденник»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Співачка Тіна Кароль подарувала хлопчику – автору «Маріупольського щоденника» – та його сім’ї квартиру на Івано-Франківщині. Родина маріупольців змогла виїхати із тимчасово захопленого російськими загарбниками міста.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив фотограф Євген Сосновський, який прожив понад два місяці в заблокованому Маріуполі й перебував деякий час поряд із цим хлопчиком.

Дива бувають. Отже, тепер у Єгора – автора «Маріупольського щоденника», та його родини є власне «гніздечко» на Івано-Франківщині! Дякую Тіні Кароль за цей чудовий подарунок і майже щасливе завершення всієї цієї історії з «Маріупольським щоденником». «Майже» тому, що дійсно щасливим стане для всіх нас завершення всього цього жахіття і завершення нашою перемогою! – написав Сосновський.

Він опублікував телесюжет журналістів з ТСН (канал 1+1) про радісну для цієї маріупольської сім’ї подію. У сюжеті йдеться, що співачка Тіна Кароль про щоденник Єгора дізналася із соцмереж, і наважилася прочитати його зі сцени, щоб глядачі спробували зрозуміти увесь біль, який переживають українські діти під час війни. Небайдужі українці зголосилися допомогти родині з житлом.

На усе літо дозволили безкоштовно жити в квартирі у Києві. На довше мати хлопчика Олена й сама не хотіла б – бо хоч і виховує дітей одна, вже шукала роботу, школу і орендоване житло. Але ціни на оренду квартири у столиці були дуже великі.

Аж тут, одного ранку – телефонний дзвінок. Це був менеджер Тіни Кароль. Він сказав, що Тіна читає на концертах щоденника і запитав, чи є, де нам жити. Я сказала, що ні. І він сказав, що Тіна хоче подарувати нам квартиру. Це був шок, – розказала Олена.

Мама Олена з дітьми визначилися з регіоном та невеликим містечком – Бурштин на Івано-Франківщині, та знайшла там квартиру. Потім одразу поїхали й оглянули житло, яке сподобалася, бо поряд – і ліс, і озеро, і майданчики для гри.

Команда Тіни Кароль квартиру вже умеблювала, тому родина Єгора розраховує переїхати вже за тиждень.

Єгор там піде до школи в третій клас, а його сестра Вероніка – у дев’ятий.

Нагадаємо, 4 травня Сосновський опублікував у Фейсбуці фото щоденника восьмирічного хлопчика, який писав про жахливе життя в заблокованому російськими загарбниками Маріуполі. Це було кілька сторінок зі шкільного зошита з короткими текстами і схематичними малюнками по тексту.

Єгор вів щоденник з власної ініціативи, дорослі навіть не знали, що він його пише. Так, у щоденнику дитина описує поранення, яких зазнав він та його рідні: «У мене рана на спині, видрана шкіра. У сестри – поранення голови. У мами – видране м’ясо на руці і дірка в голові». Також хлопчик зображує обстріли Маріуполя з літаків та танків, малює військових зі зброєю, загиблих людей та пошкоджені, палаючі будинки. «У мене вмерла бабуся Галя, дві собаки і улюблене місто Маріуполь», – написав наприкінці щоденника Єгор.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.