Люди

Суд скасував незаконне рішення виконкому щодо історико-архітектурного плану Коломиї

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Коломийська міжрайонна прокуратура встановила, що виконавчий комітет Коломийської міської ради в квітні 2014 року прийняв неправомірне рішення «Про затвердження науково-проектної документації історико-архітектурного опорного плану, проекту зон охорони та визначення меж історичного ареалу м. Коломиї», повідомили в обласній прокуратурі.

суд

Приймаючи це рішення, виконком вийшов за межі своєї компетенції, оскільки затвердження науково-проектної документації історико-архітектурного опорного плану, проекту зон охорони та визначення меж історичного ареалу міста Коломиї віднесено до виключної компетенції Міністерства культури України та уповноважених ним органів охорони культурної спадщини.

З метою визнання протиправним та скасування незаконного рішення міжрайонна прокуратура у травні 2014 року заявила до Івано-Франківського окружного адміністративного суду адміністративний позов. Втім, за результатами судового розгляду, у задоволенні позову прокуратурі відмовили.

Не погоджуючись із вказаним рішення суду, прокуратура області подала до Львівського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу, її задоволили. Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду вказані рішення виконавчого комітету Коломийської міської ради визнали протиправним та скасованим.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.