Люди

Сміливі нести світло. Енергетик отримав державну відзнаку за ліквідацію пожежі на Бурштинській ТЕС внаслідок обстрілу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Енергетик Бурштинської ТЕС Сергій був відзначений державною нагородою за проявлену ним мужність під час обстрілів.  Коли окупанти влучили по ТЕС, він одразу, поки ще тривала повітряна тривога і всі сиділи в укриттях, розпочав ліквідацію пожежі, щоб не дати вогню поширитись на суміжне обладнання. А потім – оперативно розбирав електричні схеми, щоб якнайшвидше відновити живлення для споживачів, повідомляє ДТЕК Бурштинська ТЕС, пише Репортер.

Енергетик каже, що ця нагорода – їхня спільна з батьком, який пропрацював на підприємстві понад 30 років. А також додає, що якби не колеги, які були поряд, все могло б закінчитися куди гірше.

Це дійсно приємно, що мої сили та навички згодилися в такий важкий час. Я завдячую батьку, за те, що допоміг мені отримати необхідний для такої роботи досвід. А також надійним колегам, які були біля мене в ті дні. Володя, Тарас, а також наш керівник Сергій – люди, на яких точно можна покластися без зайвих слів. Адже довіра до людей поруч є великою запорукою успіху. Попри обстріли ці хлопці не злякалися та залишилися ліквідовувати пожежу, – каже Сергій.

До теми:

Працювали на замінованих полях, чули обстріли. Коломийські енергетики два тижні відновлювали мережі на Миколаївщині (ФОТО)

Енергетик також зазначає, що намагається в житті все робити добре. Це стосується і сім’ї та роботи.

Я думаю, що коли кожен з нас на своєму місці виконуватиме якісно свою роботу, то все точно буде добре. І в сім’ї, і на роботі, і в нашій країні загалом. Менше лицемірства, нещирості й самообману. В цьому мене підтримують і колеги, і мої рідні. А це зараз неабияк важливо, – говорить Сергій.

Читайте також: Як ми навчились жити з війною або Про адаптацію, біль і злість

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.