Люди

Салат для солдат. У Яремчі наріжуть тонну “Олів’є” для захисників

Google+PinterestLinkedInTumblr

28 грудня гості та команда готелю в Яремче наріжуть тонну інгредієнтів для салату “Олів’є”, який відправлять захисникам і захисницям на трьох автівках, наповнених гуманітарною та медичною допомогою. Для реалізації цього задуму на благодійному, різдвяному вечорі у Romantik SPA Hotel зібрали 173 тисячі гривень, пише Репортер.

Команда готелю придбала три автівки для захисників. А протягом усіх Різдвяних та новорічних заходів проводять благодійний аукціон «Врятуємо скарби разом» разом із реставратором Валерієм Твердохлібом, благодійні вечері та конкурси, з яких усі зібрані кошти будуть відправлені для наших героїв ЗСУ.

На 28 грудня планують нарізати тонну “Олів’є”. А 29 грудня команда готелю з наповненими машинами медичною та гуманітарною допомогою, контейнерами з салатом, мандаринами та смаколиками виїдуть на фронт, де зустрінуть новий переможний рік.

“Об’єднуючись із гостями, 28 грудня, долучаємось до нарізання однієї тонни інгредієнтів для улюбленого новорічного салату Олів‘є. Усі кухні та плити будуть завантажені роботою задля спільного досягнення мрії,” – повідомляє адміністрація готелю.

На цьогорічному на аукціоні, окрім старовинних ікон були представлені використані гільзи, якими наші воїни відбивали ворожі атаки. Художник Микита Тітов наніс на них роботи з арт-проєкту «Бог між нами! Переможемо разом!». Також на благодійному заході виступили Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, Ніна Матвієнко, Світлана Весна.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.