Люди

Різновиди іригаторів для догляду за зубами та параметри їх вибору

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Щоб підтримувати здоров’я зубів та ротової порожнини, стандартної зубної щітки недостатньо. Необхідно додаткове пристосування, основне завдання якого – видаляти частинки їжі, які потрапили між зубами. Одним з найпростіших варіантів догляду за зубами вважається застосування зубної нитки.

Але не так давно були розроблені спеціальні пристрої – іригатори, які можна знайти на сайті irrigators.com.ua, що дозволяє повністю видалити залишки їжі з області зубів, та в зоні ясен.

Різновиди іригаторів для догляду за зубами 

В основі роботи приладу лежить високий тиск, що створюється за допомогою невеликого компресора, вбудованого всередині апарату. Таким чином потоки стисненого повітря змішуються з водою, створюючи струмінь сильного напору під високим тиском. Різновиди іригаторів:

  • Мобільні
  • Стаціонарні

Завдяки високому тиску вдається позбутися від шматочків їжі, які знаходяться між зубами. Для очищення таких зон зазвичай щітки недостатньо, бо її волоски не проникають в необхідні місця. Таким чином частина їжі залишається в області зубів, що призводить до гнильних процесів, руйнування емалі, до карієсу.

Як обрати іригатор? 

Під час обирання іригатору необхідно орієнтуватися на сферу його застосування.

Параметри вибору: 

  • Якщо цей апарат купується для всієї родини і використання виключно в домашніх умовах, варто віддати перевагу стаціонарним апаратам.
  • Вони відрізняються великою вагою, пристойними розмірами і максимальною потужністю, а також створюваним тиском в потоці води.
  • З його допомогою можна створити ідеальні умови для очищення простору між зубами. Крім того такий апарат дозволяє видаляти дрібні шматочки їжі, що неможливо зробити за допомогою малопотужних приладів.
  • Якщо ви часто подорожуєте мобільний іригатор – це ідеальний варіант. Мобільний пристрій невеликих розмірів. Він підходить людям, які тривалий період часу знаходяться у відрядженнях, у них немає можливості возити з собою важкий стаціонарний апарат, який займає величезну кількість місця в дорожній сумці.
  • Мобільні, невеликі пристрої підходять людям, які часто працюють за межами рідного міста.

 

Користь іригаторів для очищення брекетів 

При виборі іригатора необхідно звертати увагу на кількість насадок. Адже саме з їх допомогою можна проникати у важкодоступні місця. Іригатор – це відмінний пристрій для догляду не тільки за порожниною рота і зубами, але і за коронками, а також брекетами.

При використанні постійних стоматологічних конструкцій, мікроскопічні частинки їжі застряють в щілинах між скобами. Видалити їх за допомогою стандартного полоскання не виходить. Тому для очищення використовують іригатори. Це незамінний пристрій при догляді за брекетами, разом із зубною щіткою. Для чищення брекетів необхідно використовувати спеціальну насадку, і здійснювати обробку зубів і ясен зверху вниз.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.