Люди Фото

П’ятеро собак із «Дому Сірка» шукають новий дім (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Репортер» продовжує спільний проект із волонтерами «Дому Сірка». Щотижня ми будемо публікувати фото з історіями про мешканців притулку, які найбільше потребують допомоги.

«Дім Сірка» – організація, що об’єднала волонтерів, які опікуються тваринами міста вже декілька років. Волонтери благодійної організації займаються годуванням, лікуванням, стерилізацією та пошуком господарів для безпритульних тварин.

Цього тижня п’ятеро песиків шукають новий притулок.

1.  Ірма шукає господарів. Вона віком до року, ще не стерилізована, невелика. Прихистіть її: 0992075179, 0997042946.

2, 3. Пухнасті дівчатка Доллі і Холлі мріють про домівку та люблячих господарів. Вони віком до року. 0992075179, 0997042946.

4. Красень Чарлі! Великий, розумний, врівноважений, відмінний охоронець і вірний друг… Має чудову осанку і його легко сплутати з чистокровним лабрадором. Можливо, Чарлі і є родичем цих веселунів… Ну він нереально гарний звір! Песику десь до п’яти років, ще є час жити і жити у щасливій родині! У волонтерів він від осені, знайшли Чарлі у лісі. За весь час ніхто не поцікавився собакою, невже Чарлі судилося так і сумувати у притулку, зрадженим, покинутим, нікому не потрібним? Волонтери вірять, що його майбутній господар просто не прочитав ще це оголошення, тому благають репостів.

5. Булічка, собачка з найсумнішим поглядом! Їй 3 роки, стерелізована та вакцинована. Півроку тому її разом з цуциками дістали з-під плити, цуценята вже знайшли свій дім, а тепер в пошуках свого господаря і сама Буля. Телефонуйте: 0997124680, 0500728002.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.