Люди Світ

“Прикарпаттяобленерго” запрошує юних франківців на екскурсії в Музеї електрифікації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ПАТ “Прикарпаттяобленерго” розпочинає традиційну акцію “Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай“, спрямовану на популяризацію дитячої електробезпеки. З 6 по 17 червня, у центральному офісі компанії проходитимуть Дні електробезпеки під час яких школярі зможуть побувати в Музеї електрифікації Прикарпаття, пригадати правила електробезпеки вдома та на вулиці, засвоїти навики надання першої медичної допомоги при уражені струмом, повідомляє прес-служба “Обленерго”.

обленерго, електрика, світло

Окрім цього, влітку волонтери ПАТ “Прикарпаттяобленерго” відвідають з ознайомчими акціями 10 оздоровчих літніх дитячих таборів. Для дітей проведуть інтерактивну квест-гру “Енергетичний експрес”, і в ігровій формі школярі навчаться правильному поводженню з електричною енергією.

“Наша компанія веде постійну роботу з популяризації безпечної поведінки зі струмом, – розповідає заступник начальника служби охорони праці обленерго Тетяна Данилишин. – Протягом навчального року тільки у Івано-Франківську наші волонтери провели 21 урок з електробезпеки. Загалом, по області наші волонтери провели 752 урок у 684 школах Прикарпаття. Влітку, завдяки Дням електробезпеки та акціям у літніх таборах ми плануємо охопити близько  3 тисяч дітей”.

Нагадаємо, акція «Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай» проходить у компанії уже 9 років поспіль. Спочатку ініціатива була спрямована на популяризацію електробезпеки серед дітей-сиріт, але з часом переросла в масштабну акцію, покликану залучити максимальну кількість дітей з усієї області до освітньо-пізнавального процесу.

Якщо ви хочете взяти участь у Днях електробезпеки звертайтеся у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» за тел. (0342) 59-41-53. Контактна особа –  Тетяна Данилишин.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні