Люди

Помер депутат обласної ради Василь Гладун

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про передчасну смерть депутата обласної ради Василя Гладуна повідомили у Івано-Франківській ОДА. Колектив адміністрації висловив співчуття на сторінці Facebook, пише Репортер.
Василь Гладун народився 14 січня 1969 року в селі Чорнолізці Тисменицького району. В 1997році отримав кваліфікацію інженера-механіка в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Проектування, спорудження та експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ».
У 2007році закінчив Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, здобув кваліфікацію менеджера-економіста.
Свого часу очолював Богородчанську дільницю тепличного господарства філії «Агрогаз» ПАТ “Укртрансгаз”. Двічі обирався депутатом Івано-Франківської обласної ради.
“Василь Гладун зробив вагомий внесок у розбудову рідного села, району та області загалом. Ніколи не залишався осторонь проблем громади та завжди дбав про добробут її жителів”, – повідомляють в ОДА.
Так, за його безпосередньої участі у селі Чорнолізці було відновлено після реконструкції стадіон. А наприкінці минулого року за його сприяння введено в експлуатацію один із найкращих в Україні дитячих садочків – дошкільний заклад «Орлятко», розрахований на 80 місць. На його відкриття громада чекала чи не чверть століття.
Нагороджений медаллю УАПЦ «За вірність і відданість».
Василь Гладун залишив після себе багато добрих справ, які житимуть в пам’яті рідних і близьких йому людей, – йдеться в дописі.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.