Люди Фото

“Правий сектор” Івано-Франківська вимагає відставки Авакова

Google+PinterestLinkedInTumblr

Активісти Івано-Франківського осередку “Правий сектор” пікетують обласне Управління МВС з вимогою відправлення міністра МВС Арсена Авакова у відставку та проведення люстрації у лавах прикарпатської міліції.

dsc_0004_8c3c6

Понад два десятки активістів Правого сектору під стінами УМВС в Івано-Франківській області з плакатами: “Аваков ПНХ”, “Геть міліцейський БЕСПРІДЄЛ”, “Усіх мєнтів на детектор брехні” вимагають відставки міністра МВС Арсена Авакова та кадрової чистки правохоронців на місцях, повідомляє Курс.

dsc_0006_11c59

Приводом для пікету слугують події 3-го липня в Одесі, коли правоохоронці жорстоко побили активістів пікетуючи концерт проросійської співачки Ані Лорак.

dsc_0017_421bb

Керівник Івано-Франківської ГО «Правий сектор» Андрій Подільський заявив, що міліція служить окупантам, захищає російський бізнес та переслідує українських патріотів які протидіють окупації.

dsc_0022_85b3e

Подільський також обурений діями  одеських правоохоронців які під час концерту Ані Лорак, зустріли українських патріотів кийками.

Ми підтримуємо всеукраїнську акції проти свавілля бандоохоронців, – говорить Подільський. – Ми впевнені, що серед правоохоронців є гідні люди, які на Сході воюють з російським купантом, але є й такі які в повній амуніції воюють не з агресором, а з патріотами.

Звернення Правого сектору «Прикарпаття» до начальника УМВС в Івано-Франківській області Миколи Семенишина.

Головний міліціонер особисто не зміг прийняти звернення активістів оскільки за дорученням міністра перебуває у відрядженні. Звернення отримав начальник слідчого управління полковник міліції  Ільчишин Віталій, заявивши, що одеські правоохоронці діяли не професійно, вони повинні були забезпечити охорону громадського порядку без шкоди мирному населенню.

Активісти правого сектору також показали список прикарпатських правоохоронців, котрі впершу чергу повинні пройти люстрацію. Усіх їх правосекторівці звинувачують у переслідуванні активістів під час подій євромайдану.

Пожалівся Андрій Подільський і на пасивність громади, заявивши, що в час боротьби з  російським окупантом на Сході не можна просто сидіти і відпочивати.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.