Відео Кримінал

В Одесі сталася масова бійка під час концерту Ані Лорак

Google+PinterestLinkedInTumblr

У результаті бійки постраждав один правоохоронець, а також один активіст євромайдану. У міліції почали перевірку за фактом хуліганських дій під час концерту Ані Лорак в одеському клубі Ibiza.

бійка ЛОрак

У неділю ввечері в Одесі сталася бійка біля нічного клубу Ibiza між міліцією і активістами, які протестують проти концерту співачки Ані Лорак, пише ДТ.

Так, близько 200 активістів зібралися поблизу пляжу Аркадія, співали гімн і вимагали зустрічі з керівництвом клубу з вимогою скасувати концерт.

В результаті бійки в одеському клубі Ibiza євромайданівців, представників Свободи і організації Правий сектор під час виступу співачки Ані Лорак постраждав один міліціонер. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області.

“Унаслідок провокаційних дій групи осіб, які намагалися зірвати виступ і не допустити проведення концерту, було скоєно напад на правоохоронців з метою розірвати живий кордон. В результаті металевим предметом було завдано тілесних ушкоджень працівнику спеціального батальйону міліції”, – сказано в повідомленні.

У міліції додали, що також було затримано трьох найбільш активних учасників протиправних дій. За даним фактом проводиться перевірка.

Також постраждав і активіст Євромайдану. Подробиць про його стан немає. Трьох осіб затримано.

У відомстві також зазначили, що для проведення концерту співачки Ані Лорак в клубі Ibiza в Аркадії охорону громадського порядку забезпечували близько 400 працівників міліції.

Покидаючи Аркадію, активісти закидали яйцями відділення міліції. На завтра вони обіцяють грандіозну акцію під облуправлінням внутрішніх справ. Погрожують взяти з собою шини та інший протестний інвентар.

Перед початком виступу Лорак в одеському клубі Ibiza близько 200 активістів зібралися поблизу пляжу Аркадія навколо клубу, співали гімн і вимагали зустрічі з керівництвом закладу для скасування

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.