Люди

Пошук роботи з Jooble, які фахівці найпотрібніші

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківськ – це відоме місто на заході України. Через російську військову агресію, воно стало ще більш популярним, через наплив переселенців. Значна кількість людей їхали через місто, щоб потім потрапити за кордон. Але частина людей залишилася. Вони бажають влаштувати власне життя в місті, тому їм потрібна робота Івано-Франківськ та житло.

шукаємо роботу новини Івано-Франківська 1

Де шукати роботу в Івано-Франківську?

Ще до війни це місто могло б похвалитися величезною кількістю вакансій. Проте зараз ситуація змінилася через переселенців, які намагаються віднайти будь-яку роботу. Проте як показує досвід, найчастіше потрібні дуже вузькі спеціалісти, з досвідом роботи у сфері енергетики та ремонту.

Популярні вакансії:

  • Завжди будуть популярними висококваліфіковані робітники, наприклад, швачки, механіки, токарі, зварювальники. Зазвичай люди, які мають такі професії, дуже швидко знаходять роботу.
  • Суттєві проблеми спостерігаються у сфері освіти та бухгалтерії. Через те, що значна кількість підприємств на сході України перестали існувати, вивільнилася величезна кількість кадрів.
  • На ринку праці зараз дуже багато бухгалтерів, економістів та вчителів. Людям, що мають таку професію, варто витрачати час на перекваліфікацію, для отримання більш популярних вакансій.

шукаємо роботу новини Івано-Франківська 2

На кого варто вчитися, щоб отримати роботу?

Війна показала, що найбільш популярними є професії медиків, перекладачів та працівників IT-сфери. Ще до війни відбувався сплеск діджиталізації та заміна офлайн магазинів на онлайн майданчики. Для створення сайтів потрібна величезна кількість спеціалістів, серед яких Frontend та backend. Це спеціалісти у сфері IT, які відрізняються вузькою спеціалізацією та відповідають за конкретну ланку створення сайтів чи веб-ресурсів. Війна спричинила відтік айтішників з країни, значна кількість з них зараз опинилася на фронті. Тому кваліфікований персонал у сфері IT дуже цінується на сайті пошуку роботи Jooble. Сайт пропонує зручну навігацію та простоту у пошуку роботи. Це пришвидшує пошук, та дозволяє отримати довгоочікувану роботу у стислі терміни.

Кваліфіковані спеціалісти, які чудово розуміються на створенні сайтів, без проблем знаходять нову роботу. Тому рекрутери вважають, що саме зараз спеціалісти, що мають не затребувану професію, повинні отримати нові знання, щоб відшукати високооплачувану роботу у сфері IT. Однієї з популярних вважається професія тестувальника та розробника мобільних додатків, з використанням java. Якщо залишилися без роботи, та маєте час, варто витратити його на здобуття знань та навчання за однією з найпопулярніших мов програмування.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.