Люди

У Франківську за хамство і порушення правил водія маршрутки звільнили, а перевізник заплатить 1700 грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 14 грудня, водій франківської маршрутки №36 висадив пасажирів за 200 м до зупинки, “бо поспішав”. А водій маршрутки №25  висадив у промзоні 13-літню дівчинку й сказав дитині пройтися пішки.

До теми:  Маршрутки просять грошей. Чи подорожчає проїзд у Франківську?

Відтак, управління транспорту і зв’язку відреагувало на скарги мешканців штрафами і звільненням. Про це повідомив начальник управління Олег Ганчак.

“Ми отримали скарги на водіїв маршрутів 25 та 36,  детально опрацювали графіки та роботу вказаних маршрутів. Проведено роботу з перевізником, – повідомляє Ганчак. – Водія 25 маршруту наказом звільнено, водій маршруту 36 отримав догану. На перевізника складено акт за порушення умов договору перевезення, результатом якого буде штраф 1700 грн”.

Нагадаємо,   У Франківську атовці змусили хамовитого водія маршрутки вибачитися перед матір’ю загиблого бійця. Водій маршрутного автобуса №35 відмовив у безоплатному проїзді матері загиблого учасника АТО, а після оплати образив пасажирку.

Раніше міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків висловився проти підняття тарифів на перевезення в громадському транспорті. За його словами, наразі якість перевезень в Івано-Франківську така, що навпаки тарифи потрібно знижувати

«А 25-й маршрут, то взагалі, як кажуть в народі, скотовозка», – каже мер.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.