Авто

«25-й маршрут, то взагалі скотовозка», – Руслан Марцінків проти підняття тарифів на маршрутки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків проти підняття тарифів на перевезення в громадському транспорті. Про це йшлося під час оперативної наради у вівторок, 28 листопада.

«Що це за громадські слухання мають бути, – звернувся Марцінків до представника управління транспорту. – Я вам чесно скажу – я проти. За що піднімати, якщо вони умов договору не виконують? Де GPS? Де обіцяні футболки?».

За його словами, наразі якість перевезень в Івано-Франківську така, що навпаки тарифи потрібно знижувати.

«А 25-й маршрут, то взагалі, як кажуть в народі, скотовозка», – каже мер.

Нагадаємо, 1 грудня франківців запрошують на громадські обговорення проекту рішення «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування». Початок о 15:00 у приміщенні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 21, ІІІ поверх, каб. 311).

Проект рішення передбачає:

1. Погодження виконкомом граничного розміру тарифу на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування у період доби з 06:00 до 20:00 в розмірі 5 грн, а у період з 20:00 до 23:00 в розмірі 7 гривень.

2. Безоплатне перевезення пенсіонерів та пільгових категорій громадян приватними перевізниками з 10.00 до 16.00 здійснюється без обмежень. До 10.00 та після 16.00 безоплатне перевезення пенсіонерів та пільгових категорій громадян здійснюється у кількості 3 пільгових місця в кожному транспортному засобі, який обслуговує міські автобусні маршрути загального користування міста Івано-Франківська.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.