Люди

Не писанкою єдиною. У Коломиї оголосили конкурс на кулінарний бренд міста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Коломийська міська рада оголошує конкурс кулінарної майстерності «Смачна візитівка Коломиї».Основна мета – визначити кулінарний бренд, який стане візитівкою коломийської громади.

На конкурс у період від 28 травня до 9 липня у відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження міської ради (каб. №26-27) необхідно подати заявку-презентацію на страву та її назву, короткий опис (легенду виникнення), пов’язаний з історією страви.

«Запрошуємо до участі представників ресторанів, кафе, барів, інших закладів громадського харчування. Завдання для учасників – запропонувати кулінарні страви або кондитерські вироби для конкурсної дегустації», – йдеться в повідомленні Коломийської міської ради.

Страва, що набрала найбільшу кількість балів, визначається як «Смачна візитівка Коломиї».
Переможець конкурсу нагороджується відзнакою та грошовою винагородою в сумі 5000 (п’ять тисяч) гривень.

Організатори Конкурсу залишають за собою право використовувати “Смачну візитівку Коломиї” з метою промоції потенціалу ресторанної та туристичної галузі та рекомендують її для включення до рекламних буклетів про місто та туристичних маршрутів.

Всі учасники конкурсу отримають відзнаки про участь у конкурсі.

Із положенням про критерії оцінювання та деталі конкурсу докладно можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі «Нормативна база» – «Рішення міської ради».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.