Люди

На війні з окупантом загинули Роман Круховський та Володимир Михайлюк

Google+PinterestLinkedInTumblr

Війна забрала життя 42-річного Романа Круховського – міського голови Тлумача з 2016 до 2020 року, та 29-річного командира танкового взводу з Надвірнянщини Володимира Михайлюка.

Роман Круховський був добровольцем. Спершу служив в роті охорони, а згодом відправився на фронт.

Він був щирою, позитивною та життєрадісною людиною. Світлі спогади про нього назавжди залишаться у наших серцях, – йдеться у повідомленні Тлумацької міської ради. – Схиляємо голови перед пам’яттю Героя, гідного сина незламного народу. Нехай Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Роман Круховський

Також боронячи Україну героїчно загинув 29-річний Володимир Михайлюк із села Пасічна Надвірнянського району. Про загибель військового повідомив голова Пасічнянської громади Андрій Гунда.

Володимир Михайлюк – молодший лейтенант, командир танкового взводу. У нього залишились дружина та двоє маленьких дітей.

Володимир був одними з перших, хто долучився до боротьби проти окупанта, та загинув, відстоюючи цінності, в які вірив, які боронив, які хотів передати наступним поколінням. Він прагнув зробити цей світ кращим та віддав за це своє життя, захищаючи наш спокій та Україну до кінця.

Щирі співчуття рідним, близьким та друзям нашого захисника. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім’ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі, – написав Гунда.

Володимир Михайлюк
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.