Люди

На Прикарпатті зайнято більше половини ліжок для дітей з COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За останню добу коронавірусну хворобу зареєстровано у 279 дітей, госпіталізовано − десять.

Про це йшлося на черговому брифінгу в облдержадміністрації, пише Репортер.

Для госпіталізації дітей з COVID-19 в області розгорнуто 229 ліжок, з них 128 ліжок або 55,9% зайнято.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко, за останню добу в області захворіло 779 осіб, госпіталізовано 95, померло двоє прикарпатців.

Медичну допомогу пацієнтам на COVID-19 надають 26 закладів, у яких розгорнуто 3382 ліжка. Відсоток зайнятих хворими ліжок складає 63,1%.

Станом на сьоме лютого на стаціонарному лікуванні перебувають 2133 пацієнти, з них 140 – у відділеннях реанімації, а 43 – підключені до апаратів ШВЛ.

За словами посадовця до кінця місяця в область надійде десять генераторних кисневих станцій. Їх буде розподілено між лікувальними закладами для оперативного забезпечення киснем хворих громадян.

Також на Прикарпатті триває вакцинальна кампанія. В область надійшло 933270 доз вакцини, всі вакцини доступні і залишок станом на сьогодні складає 78 917 доз.

Загалом першою дозою про вакциновано 32,6% населення області, повний курс двома дозами антиковідної вакцини отримали 30,1% прикарпатців.

«Від сьогодні підлітки з 14 років, які отримали повний курс щеплення, можуть скористатися тисячею гривень через картку єПідтримки. Урядом розширено перелік послуг, також і надалі вакциновані громадяни віком 60+ можуть придбати ліки в рамках державної підтримки. Тому закликаємо всіх – приходьте, вакцинуйтесь і бережіть себе та близьких», – сказала заступниця голови ОДА Людмила Сірко.

Вона звернулася до батьків і педагогів з проханням роз’яснювати дітям правила поведінки під час епідемії, а саме – як правильно мити руки, носити маски, дотримуватися дистанції. Наголошувалося, що дітям з 12 років рекомендовано вакцинуватися, адже це убереже їх від хвороби.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.