Люди Фото

“Ми підтримуємо стартапи на всіх етапах”, – франківцям розповіли про нові можливості від Microsoft Україна (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нещодавно компанія Microsoft Україна відкрила у Києві IoT-лабораторію, де стартапери зможуть отримати робоче місце та доступ до сучасного обладнання для втілення в життя ідей у сфері “Інтернету речей”, розвивати стартапи – так звані “гаражні” компанії, які будують свій бізнес на основі інновацій, але не мають достатньо ресурсів для втілення ідей.

До теми. iHUB у Франківську: центр підтримки інновацій обіцяють відкрити в листопаді.

5vivczAR_sQ

IoT (англ. internet of things) – концепція обчислювальної мережі фізичних об’єктів (“речей”), оснащених вбудованими технологіями для взаємодії один з одним або з зовнішнім середовищем.

З цього приводу в Україні проводять курс лекцій, щоб розповісти про можливості розвитку стартапів за допомогою Компанії Майкрософт. Одна з таких відбулася у понеділок, 23 листопада, у Івано-Франківську – за підтримки спільноти “Тепле місто” та ГО “Івано-Франківський ІТ кластер”.

XvIGtty9cAs

Спікер заходу розповіла про можливості для розробників. Охочі працювати в лабораторії Майкрософт мають подати заявку на участь до 10 грудня, пізніше оберуть 10 команд – переможців. Їм пропонують навчання реалізації проектів у сфері ІоТ, доступ до обладнання у новій лабораторії та підтримку у виході на ринок.

“Ми підтримуємо стартапи на всіх етапах, – запевнила працівник компанії Microsoft Україна Маргарита Остапчук. – Якщо у вас є певна ідея, модель, то ви можете зв’язатися з координатором Майкрософт, щоб її розглянули та в майбутньому підтримали”.

«Майкрософт Україна» у соціальних медіа:
Сторінка у Facebook
Мікроблог у Twitter
Відеоканал на Youtube

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні