Люди Світ Фото

iHUB у Франківську: центр підтримки інновацій відкриють за два місяці. Договір із норвежцями вже підписали (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 11 серпня, у залі засідань міськвиконкому відбулося підписання договору безоплатного користування нежитлових приміщень з метою відкриття центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB в Івано-Франківську.

FMJjsc9Yp0I

Центр підтримки стартап-компаній відкриють за адресою: вулиця Гординського, 10. Площа – понад 400 м2.

Захід пройшов за участю міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, першого секретаря Посольства Норвегії в Україні Бйорнара К. Гудместад-Теігена, Президента фундації «Seed Forum Norway» Стейнера Хоель Корсма, голови Правління Міжнародного благодійного фонду «Сід Форум Україна» Дмитра Подолєва.

IMG_3439

«У Франківську є прекрасні можливості для стартапів, я дуже радий такій співпраці», – говорить Бйорнар К. Гудместад-Теіген. – Учора ми відвідали надане приміщення у Івано-Франківську і сподіваємось відкрити центр уже за два місяці».

kcnqrvh6gFw

iHUB має на меті підтримувати стартапи – так звані «гаражні» компанії, які будують свій бізнес на основі інновацій, але не мають достатньо ресурсів для втілення ідей.

Як зазначив голова правління Міжнародного благодійного фонду «Seed Forum Україна» Дмитро Подолєв, плата за навчання у центрі буде символічною, головне – ідеї та бажання рухатись вперед.

IMG_3442

«Сьогодні ми даємо старт проекту, який допоможе фахівцям у сфері ІТ-технологій, – каже міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. – Цей проект дає можливість нашій молоді не виїжджати за кордон, а створювати програмні продукти тут. Усі знають, що українських ITшників високо цінують закордоном. Ми дамо їм можливість працювати у Франківську, реалізовувати власні цікаві ідеї та експортувати їх, від чого місто тільки виграє».

IMG_3443

Мережа центрів підтримки інновацій та підприємництва iHUB була заснована завдяки підтримці МЗС Королівства Норвегія та Посольства Королівства Норвегія у Києві за ініціативи організації «Seed Forum» у 2014 році. Проект покликаний допомагати молодим стартаперам створювати власні високотехнологічні продукти та експортувати їх на світовий ринок, що сприятиме підвищенню ВВП та притоку іноземного капіталу в Україну.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.