Люди

У Франківську створять центр підтримки стартап-компаній

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Сергій Басараб зустрівся у Києві із директором мережі Центрів інновацій та підприємництва iHUB Дмитром Подолєвим та керівниками «Сід Форум Україна».

it

За його словами, ОДА прагне розвивати інновації у Івано-Франківську, допомагаючи молодим ІТ стартап-командам будувати глобальні компанії.

«Івано-Франківськ давно довів свою прогресивність та відкритість до сучасних способів побудови міста інновацій із розумною економікою», – сказав Басараб.

«Сід Форум Україна» як організація, що оперує проектами із створення центрів підтримки інновацій та підприємництва iHUB у різних містах Європи за підтримки норвезького уряду, хочемо запропонувати Івано-Франківській міській раді виступити партнером проекту створення такого центру в Івано-Франківську, – наголосив директор мережі Центрів інновацій та підприємництва iHUB Дмитро Подолєв. – Норвезький уряд висловив готовність підтримати нашу ініціативу всіма необхідними фінансовими ресурсами».

Компанія гарантує створення такого центру, де франківські інноватори та підприємці матимуть змогу комерціалізовувати свої ідеї та виводити їх на світові ринки, створюючи велику додану вартість, нові робочі місця, притік іноземного капіталу та зміцнення бренду міста Івано-Франківська як технологічного центру в центральній та східній Європі.

«Ми готові інвестувати у реновацію муніципального будинку у центрі міста, закупити всі необхідні для інноваторів меблі, техніку та здійснювати фахове управління центром протягом 10 наступних років, – сказав Подолєв. – Ми плануємо збудувати потужні продуктові ІТ-компанії, які створять нові робочі місця, згенерують нові податки та валютні надходження в економіку міста, зроблять його ще привабливішим для креативної та інтелектуальної молоді зі всієї України та центрально-східної Європи».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.