Люди

Міносвіти пояснило, як і коли українські школи перейдуть на 12-річну систему

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Україні з 2017 року початкова і середня освіта переходить на 12-річну систему. Про це в середу, 11 листопада, під час засідання уряду повідомив міністр освіти України Сергій Квіт, інформує 5 канал.

“Початкова і середня освіта буде 12-річною. Із 2017 року в школу підуть перші діти, які закінчать 12-річну школу. І це дуже велика відповідальність не лише просто тому що це буде збільшення фінансування, а тому що в нас виникає так звана профільна школа, яка потребує спеціального матеріально-технічного забезпечення”, – сказав він.

Крім того, міністр повідомив, що у країні буде реформовано структуру освіти в цілому: “Ми децентралізуємо управління. Ми запроваджуємо поняття державно-приватного і державно-громадського партнерства”.

Міністерство освіти і науки дало додаткові роз’яснення щодо нових рівнів повної загальної середньої освіти та строків їх запровадження, після прийняття нового Закону “Про освіту”.

Законопроект передбачає наступні рівні повної загальної середньої освіти:

  • початковий – 4 роки навчання;
  • базовий (основна школа) – 5 років;
  • старша профільна школа – 3 роки.

Законопроектом передбачено, що навчання учнів за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти розпочнеться:

  • для початкової освіти – з 1 вересня 2018 року;
  • для базової середньої освіти – з 1 вересня 2022 року;
  • для профільної середньої освіти – з 1 вересня 2019 року.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.