Люди

Лисецька громада отримала від благодійників з Англії сучасний реанімобіль (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Благодійно фонд «GoFundMe» міста Ньюкасл з Великої Британії передав Лисецькій громаді реанімобіль. Зустріч обидвох сторін відбулася у польському місті Перемишль.

Спеціальні реанімаційні функції, яким оснащена карета швидкої допомоги, продемонстрували лікар-анастезіолог, волонтер Анатолій Брунарський. Він є добрий приятель та однокурсник по медінституту засновника британського фонду, уродженця Івано-Франківська Анатолія Тельпова. Про це йдеться на сторінці Лисецької громади, пише Репортер.

Лисецька громада реанімобіль

Те, як справжні благодійники, партнери та друзі гуртуються задля допомоги Україні вселяє впевненість у нашій спільній боротьбі проти загарбника. В єдності наша сила. Тож разом до перемоги! – подякував благодійникам Голова Лисецької громади Анатолій Лущак.

Читайте також: Буржуйки, газ, печі. Які є ризики та як правильно обігріватися

Переданий реанімаційний автомобіль працюватиме для надання невідкладної допомоги та транспортування важких хворих.

Лисецька громада реанімобіль

До придбання спецмашини фінансово доклалися як громадяни Великої Британії, так і земляки. Подарований реанімобіль – значна підмога для місцевого закладу охорони здоров’я. Незабаром тут запрацює нове відділення для надання паліативної допомоги в медзакладі та на дому.

Лисецька громада реанімобіль

Тож відтепер спецавтомобілем можна безпечно перевозити важких хворих на будь-які дистанції.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.