Люди Фото

Louis Vuitton випускає фотоальбом про Карпати авторства франківських Synchrodogs (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Fashion Eye — серія фотоальбомів Louis Vuitton, які модний дім випускає з 2016 року. Їхня мета — показати історію і характер міста, місця або країни через об’єктиви найцікавіших фотографів. До списку таких місць тепер доєдналася й Україна.

Її автори — найвідоміший у світі український фотодует Synchrodogs. У книзі представлено фотопроєкт Slightly Altered, знятий у Карпатах, що розповідає про взаємозв’язок людини з природою, і про те, як вони неминуче змінюють одне одного, пише Vogue.ua.

Фотодует Тані Щеглової і Романа Новена Synchrodogs працює у напрямку фешн-фотографія і сучасне мистецтво з 2008 року. Таня родом з Франківська, Роман – з Луцька. Synchrodogs — лауреати конкурсів FOAM Construct 2012 Vogue Talent, Feature Shoot Emerging Photography, учасники персональних виставок у всьому світі.

Франківці з проектом Synchrodogs перемогли у номінації журналу Vogue Italia (ФОТО)

Таня і Роман розповідають, що над проєктом працювали три роки. Вони кажуть, що в межах співпраці із серією Fashion Eye могли зняти проєкт не тільки про Україну, але їм було важливо, щоб «світлини мали безпосередній зв’язок з тим середовищем, у якому вони виросли й сформувалися, і зміни в якому спостерігали роками».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.