Розваги Світ Фото

Франківці з проектом Synchrodogs перемогли у номінації журналу Vogue Italia (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Тандем фотографів з Івано-Франківська Таня Щеглова та Роман Новен, із проектом Synchrodogs, виборов звання Best Fine Art photographer (кращий файн-арт фотограф) у одному з найбільших світових журналів Vogue Italia. У списку із десяти кращих вони були єдиними фотографами з України, яких номінували.

supernatural, synchrodogs, Щеглова, Новен, фотографи, Vogue

“Дякуємо всім! Ми виграли ‘Best Fine Art Photographer Award’, на яку нас номінував Vogue Italia! Бажаєм вам всім найкращого літа”, – повідомила Щеглова.

Нагадаємо, Synchrodogs активно проводять виставки у різних країнах світу.

“Чому саме “Synchrodogs”? “Dogs” – тому що неодмінно асоціюємо своє мистецтво з природою, Synchro через синхронність думок та ідей, – пояснює Тетяна. – Багато робіт створені за мотивами снів, інші ідеї приходять завдяки своєму методу медитації, який розвивали протягом останніх років. 8 років тому починали з безкраїх краєвидів України, зараз зйомки стають все менш спонтанними, чітко сплановуються. Знімали в Америці, Ісландії, Туреччині, Шрі Ланці, Іспанії, Португалії, Норвегії, на острові Майорка та Канарських островах”.

supernatural, synchrodogs, Щеглова, Новен, фотографи, Vogue

До теми. Американське видання Dazed внесло фото франківчанки Щеглової до свого ТОП-10(ФОТО)

Окрім захоплення фотографією, Таня виготовляє прикраси з матеріалів, які купує по всьому світу, та має свій благочинний проект Crystaltania, а Рома катається на лонгборді та вчиться грати на піаніно.

5_Supernatural_Synchrodogs_950

Synchrodogs сформувалися в 2008 року. Це – мистецька група, до складу якої входять двоє українських фотографів: Таня Щеглова та Роман Новен. Вони стали переможцями фотографічної премії Harpers Bazaar в Україні (2011), одержали першу премію фотоконкурсу Art Rebels x Canon у Данії та конкурсу FOAM Construct в Нідерландах (обидва 2012 року).

supernatural, synchrodogs, Щеглова, Новен, фотографи, Vogue supernatural, synchrodogs, Щеглова, Новен, фотографи, Vogue supernatural, synchrodogs, Щеглова, Новен, фотографи, Vogue supernatural, synchrodogs, Щеглова, Новен, фотографи, Vogue supernatural, synchrodogs, Щеглова, Новен, фотографи, Vogue

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.