Люди

Конкурс історій кохання. На все життя

Google+PinterestLinkedInTumblr

“Репортер” публікує 23 історію кохання у своєму конкурсі Love is…. Розкажіть нам свою реальну чи вигадану історію, збирайте лайки та вигравайте чудові призи. Конкурс приурочений до Дня святого Валентина. Всі умови конкурсу дивіться за цим посиланням.

SDC11696

На все життя

Історія стосунків не пишеться ні за день, ні за тиждень. Вона твориться все життя. Кожен день є початком і продовженням чогось нового.

Спочатку зароджуються почуття ніжності і турботи. Спілкування і обійми стають підтвердженням цього. Хочеться говорити, бо приємно чути голос. Хочеться обнімати, бо приємно відчувати тепло. І ти починаєш поглинати, наче об’єднуватися з цією людиною.

День від дня ти звикаєш до цієї людини, почуваєш себе комфортно поруч з нею. Далі це переростає в почуття пристрасті і любові.

Ти може для себе цього ще не визнав, але ти вже в полоні. Ти можеш не бачити, але ти відчуваєш ту силу, яка вас об’єднує, притягує все ближче. І вам хочеться більше бачитися, більше часу проводити разом. Розлука на довгий термін – не припустима.

Ви відкриваєте нові можливості, нові вміння в один одного. Це не може не радувати.

Приємно робити маленькі і великі вчинки для кожного. Приємно організовувати маленькі мандрівки для нас. А ті приємні спогади і враження залишаться на завжди. Хвилюючі моменти і сюрпризи роблять кожен день яскравим і незабутнім.

Яскраве і незабутнє моє життя з тобою. Ми разом вже давно. За цей час наш союз став тільки міцнішим. Міцнішим від терпіння, від довіри і вміння прощати. Це тому, що в нас є почуття. Ці почуття треба берегти. І тоді ми напишемо свою історію, історію КОХАННЯ… на все життя.

Тетяна Василик

Голосуйте за цю історію за цими посиланнями: Facebook/ВКонтакте

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.