Люди

Командир роти 102 бригади ТрО Сергій Лєсніков отримав орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Google+PinterestLinkedInTumblr

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Президент України Володимир Зеленський нагородив  командира роти 78 батальйону 102 бригади тероборони Івано-Франківськ капітана Сергія Лєснікова.

Сергій виконував розвідку позицій ворога далеко за межами переднього краю нашої оборони на Запорізькому напрямку разом зі своїм побратимом “Брокером”. Про це повідомляють у 102 бригаді ТрО, пише Репортер.

Сергій Лєсніков

Захисників атакував ворожий дрон – обоє отримали поранення. Попри поранення у ногу, Сергій надав першу допомогу товаришу та евакуював його до медичного пункту – не залишивши його помирати у полі.

Сергій Лєсніков – випускник Національного авіаційного університету, який закінчив у 2015 році. Далі він відслужив за контрактом 5 років у ЗСУ, пройшовши шлях від командира взводу до командира роти. Після закінчення контракту звільнився, але коли почалося вторгнення, відразу став до лав Збройних сил України захищати свою державу. Крім того, Сергій – вихованець скаутської організації “Пласт”.

Зараз Сергій Лєсніков та його побратим “Брокер” знаходяться в лікувальному закладі, їхнім життям нічого не загрожує.

Саме на таких людях тримається наша армія, ми обов’язково переможемо, вірте в нас, вірте в ЗСУ та вірте в себе! – повідомляють в 102 бригаді ТрО.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.