Люди Фото

Карітас влаштував неповносправній молоді екскурсію в Галицький природний парк (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наближаючись до природи, молодь з обмеженими можливостями пізнає світ. 18 червня 2015 року набувачі  Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку, що діє прі Франківському Карітасі, разом із своїми батьками  відвідали Галицький національний природний парк. Такі заходи  урізноманітнюють дозвілля молоді з особливими потребами та знайомлять їх із цікавими  місцинами нашого краю.

Изображение 002 (1)

Учасники екскурсії насолодилися перебуванням серед мальовничої природи і чистого повітря, прогулювалися лісовими стежками, спостерігаючи за життям диких тварин. Відвідали екзотаріум, де побачили і почули спів екзотичних птахів з різних країн світу: папуг, фазанів, канарейок, японських перепелів. Також молодь зустріла лисиць та вовка, єнотів та благородних оленів. Дітям було цікаво дізнатися чим харчуються ці тварини, де вони проводять зимовий період.

Изображение 003 (3)

Побачили також Центр реабілітації диких тварин і тварин, які потрапили в біду, і не можуть самостійно вижити  в природі без допомоги людини. Особливе захоплення в учасників екскурсії викликав мурашник-гігант, в якому мешкає біля 2-ох мільйонів рудих лісових мурах. Диті із великою цікавістю слухали розповідь екскурсовода про життя та побут маленьких санітарів лісу.

Изображение 004

Відвідавши парк, молодь мала можливість не тільки побачити цікавих тварин і птахів, а й збагатити знання про представників флори та фауни Прикарпаття.  В такий спосіб  молоді інваліди активно відпочивають, пов’язуючи процес пізнання безпосередньо контактуючи з живою природою.

Изображение 001 (2)

Захід відбувся в рамках проекту «Денний центр для людей з обмеженими можливостями» за фінансової підтримки  Карітасу архиєпархії Відня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні