Люди

Франківський актор Роман Луцький – людина тижня за версією «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Репортер» повним складом вже подивився перше українське фентезі «Сторожова застава», почитав відгуки інших франківців і цього разу одноголосно визначив «Людиною тижня» відомого франківського актора театру та кіно Романа Луцького. За колоритну, динамічну та живу гру.

Отож, 12 жовтня у кінотеатрах, нарешті, стартувала прем’єра довгоочікуваного першого українського фентезі «Сторожова застава». Його зняли за мотивами книги Володимира Рутківського. Одну з головних ролей – богатиря Олешка Поповича (не плутати з якимось там Альошею) і зіграв Роман Луцький.

Він давно полюбився франківському глядачеві за ролями у виставах «Таксист», «Натусь», «Солодка Даруся» та багатьох інших. Також його можна побачити у фільмах «Брати», «Параджанов», серіалі «Століття Якова».

Але у «Сторожовій заставі» Луцький грає, вибачте за пафос, просто феєрично. Дуже органічно гуморить, хвацько працює мечем, скаче верхи, весело рятує ціле поселення від величезного кам’яного монстра та цілої половецької орди. Аж дух перехоплює чи то від харизми актора, чи від того, що ж наші теж таке можуть!

А тепер про саме кіно. Фільм розповідає про звичайного українського підлітка, який з XXI століття потрапляє в часи Київської Русі з усіма відповідними небезпеками і пригодами. На хлопця чекає магія, випробування Велеса та волхвів, знайомство з казковими богатирями і, звісно ж, перше кохання.

Зрозуміло, мило, цікаво, легко. Без мавпування й банальщини. Українська історія, непогані спецефекти, вдалий гумор, гарні костюми, декорації… Єдине – трохи ніби обірваний сюжет, але автори обіцяють пізніше показати на телеекранах довшу, режисерську версію. А ще фільм покажуть в 11 країнах. Бо ж геть не соромно!

Тому, якщо ще не бачили «Сторожову заставу», то йдіть вже. Дітей не забудьте

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.