Люди

Франківські виші запрошують студентів-переселенців продовжити навчання – безкоштовно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нині в Україні чимало студентів не мають змоги вчитися у своїх вишах.

Івано-Франківський національний медуніверситет й Університет Короля Данила організовують навчання для переселенців, повідомляє Репортер з посиланням на пресслужби вишів.

навчання новини Івано-Франківська

Запрошуємо студентів-переселенців, які не мають змоги відвідувати заняття у своєму університеті, приєднатися до дистанційного навчання у нашому навчальному закладі, – каже перша проректорка ІФНМУ Ганна Ерстенюк. – Маємо бути єдині та вчитися. Після перемоги нас чекає багато роботи. Щоб жити у вільній, демократичній європейській країні маємо докласти багато зусиль….

Щоб скористатися пропозицією, переселенці мають заповнити реєстраційну форму – тут.

навчання новини Івано-Франківська

Університет Короля Данила також  запрошує студентів-переселенців на навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності за спрощеним порядком. Усі охочі можуть долучитись у дистанційній формі, інформує пресслужба університету.

Читайте також: У Франківську запускають безкоштовні курси української для переселенців: як записатися

Ми активно сприятимемо у проведенні дистанційних занять для студентів по тих спеціальностях, які викладають у нашому університеті. Ми провели переговори із Національним агентством забезпечення якості вищої освіти, яке активно сприяє внутрішньо-переміщеним особам, людям, які постраждали від війни. Тому будемо максимально сприяти таким людям у отриманні вищої освіти. Наш заклад – один із перших приватних освітніх закладів, який запропонував таку навчальну систему. Вона триватиме у дистанційному форматі, але якщо такі студенти на майбутнє захочуть продовжити навчання в нашому університеті, вони отримають таку можливість, – розповів перший проректор Університету Короля Данила Михайло Косьмій.

Щоб скористатись можливістю продовжити навчання, необхідно заповнити реєстраційну форму – тут.

Студенти зможуть також отримати довідку про результати внутрішньої академічної мобільності, яка буде підставою для визнання та зарахування здобутих результатів навчання у їхньому закладі.

Понад 80% українців вважають, що українська має бути єдиною державною мовою

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні