Люди

Франківка Аліна Стойко розмальовує тубуси й гільзи, аби зібрати на авто для мами на фронт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Репортер» уже писав про Аліну Стойко, яка організувала аукціон і виставила на нього розмальований тубус від М-777. Мета – зібрати гроші на авто для підрозділу «Сапсан». Саме тут з 2015 року воюють її мама та вітчим.

За словами Аліни, після статті в “Репортері” до неї почали звертатися й замовляти розпис для себе. Першими були представники Благодійного фонду «Нульовий рубіж». Вони попросили, аби вона розмалювала їм такий самий тубус і теж виставила на аукціон, але з написом їхнього фонду. Заплатили 22 тис грн. Також пообіцяли окремо приєднатися до збору на авто для «Сапсану».

Читайте до теми: Тубус і маки. Франківка Аліна Стойко збирає на машину для мами, яка воює (ФОТО)

Зараз Аліна Стойко завершує розпис тубуса з дівчиною у вінку з пшениці. Його замовили в подарунок на день народження. Заплатили 25 тис грн. Ще одне замовлення, каже, буде мати в кінці місяця. Також комусь на подарунок.

Аукціон Аліна наразі закрила. Той перший тубус, який вона виставила, як і обіцяла в умовах аукціону, мав піти тому, хто віддасть за нього найбільшу суму. Але переможець гроші заплатив, а тубус лишив, тож роботу забрали інші люди.

Зараз Аліна Стойко зосередилась на розписах на замовлення і готова розмальовувати менші й більші снаряди, а також ящики від них.

Я готова робити все, аби назбирати гроші на машину для мами, – говорить Аліна. – Ціна доброго пікапу – 400 000 грн. Зараз маю близько 60 000 – це й від аукціону, і від замовлень. Машин там дуже треба і що більше, то краще. Зараз, наприклад, є три автівки, які потребують ремонту.

Також вона додає, що хлопці на сході також запалилися її ідеєю та почали збирати “заготовки для роботи”. Обіцяли гільзи від американських снарядів. Усе на Франківськ з волонтерами передасть Алінина мама.

Аліна просить, усіх, хто має можливість, долучатися до збору, бо цінна кожна гривня.

Картка Приватбанку 4149 4993 8242 9445 (отримувач – Стойко Аліна Іванівна)

Авторка: Світлана Лелик

Всіх не треба. У Франківську пояснили, кого зараз мобілізують у ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.