Люди Фото

Франківці вийшли на акцію за цирк без тварин (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 14 квітня, в Івано-Франківську поблизу стадіону “РУХ” відбулася акція за цирк без тварин.

Десятки франківців прийшли висловити свій протест проти мандрівного цирку Shekera, де, за словами організаторів акції, людей розважають “грайливі екзотичні тварини”, пише Репортер.

“В цирках тварини утримуються в жахливих умовах та під час дресури піддаються постійним знущанням”, – кажуть активісти.

Організаторка акції Олена Біла каже, що в цирку Shekera, який наразі дає вистави у Франківську, не використовують диких тварин.

«Представник цирку сказав, що у них є всі документи на собак і вони їх вигулюють по кілька разів. Згодом він пообіцяв показати документи. Ми всім дякуємо, хто прийшов на акцію. Ми почули цирк, а люди, які таки пішли сьогодні на виставу, почули нашу позицію. З нетерпінням чекаємо на наступні цирки у Франківську. Будемо тиснути з різних боків, зокрема і перевіряти на жорстоке поводження з тваринами».

Учасники акції скандували «Тварини – не клоуни» і «Тварини не іграшки».

Організатори акції кажуть стежити за анонсами – наступну акцію проведуть у Яремче, аби припинити фото з дикими тваринами. З початком виступу в цирку активісти розійшлися.

Нагадаємо, ще у 2017 році Законом України “Про захист тварин від жорстокого поводження” було заборонено існування пересувних звіринців, якими за визначенням у законі є пересувні цирки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.