Люди

Донат дня. Прикарпатський бігун збирає гроші на протези для військових

Google+PinterestLinkedInTumblr

Рекордсмен України з ультрамарафонського бігу Микола Таран став амбсадором благодійного фонду Dobro.UA. Спортсмен оголосив збір коштів на протези для військових.

Микола Таран
Микола Таран

Кожен допомагає на своїх фронтах. Я, як спортивний фронт, готовий допомагати завдяки бігові. Для мене важливо знати, що я можу чимось допомагати, бо поєднувати допомогу і свій біг – це моя місія. Раніше я пробіг 250 км, щоб зібрати гроші для купівлі буса на окремого батальйону, і тільки ця мета мені не дала здатися. Я вирішив не зупинятися, бо зрозумів що я зміг реально назбирати гроші. Тому, я вирішив взяти для себе ще більшу планку – бігати щодня відповідну кількість кілометрів і конвертувати 1 км = 1 грн (1 км = 1 євро, 1 км = 1 дол), – розповів Микола.

Мета спортсмена – зібрати 100 000 гривень.

Я вирішив бігати та збирати гроші на протези для наших воїнів. Я хочу, щоб вони, наші герої, попри втрату кінцівок, змогли теж відчувати потрібність і продовжували активну життєву і спортивну діяльність, – ділиться бігун.

Довідка:

Микола Таран бігун-ультрамарафонець, рекордсмен України з ультрамарафонського бігу «Перший українець, який двічі пробіг 73 км в Норвегії», призер на міжнародних змаганнях (2 місце) Spartan Race Ultra 50 km, представник від України на забігах в Європі та США.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.