Люди

Прикарпатець пробіг 250 км, щоб помогти ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Бігун-ультрамарафонець, рекордсмен України з ультрамарафонського бігу Микола Таран пробіг 250 км, збираючи на шляху кошти для окремого 58 зенітно-ракетного батальйону ОК «Схід».

Микола розпочав свій благодійний забіг у селі Небилові на Рожнятівщині, а через 6 днів фінішував у Чернівцях. Загальний час власне бігу склав 22 години, пише Курс.

Ідею пробігу спортсмен запозичив з ісландського ультрамарафону Ice&Fire.

Оскільки в Україні війна, то я не зміг цього року репрезентувати Україну на цих змаганнях і тому вирішив пробігти дистанційно. В такий час мені не хотілося бігти просто для себе, тому я вирішив допомогти своїй знайомій, Яні Бендак, вона займається благодійною діяльністю. Вирішив збирати гроші своїм бігом на окремий 58-ий зенітно ракетний батальйон, – розповів Микола Таран.

У суботу на фініші Микола біг 17 км під сильною зливою.

Це було складне для мене випробовування. Кожного дня все менше і менше в мене було сили, тільки віра в себе, допомога людей і ціль, мені не давала зійти зі шляху. Я надіюся що я своїм прикладом покажу, що кожний українець, не зважаючи на яких він/вона фронтах, може допомогти нашим воїнам! – каже Микола Таран.

Читайте також: Мілан, Панцерфауст та Браунінг. Як прикарпатці зброєю НАТО нищать окупантів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.