Люди

Батьки загиблого на війні прикарпатця Ярослава Палійчука передали 1 млн грн фонду “Повернись живим”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Про це повідомили на сторінці фонду в соцмережі Facebook. 31-річний Ярослав Палійчук загинув 9 травня в районі Курахового, що на Донеччині. У мирному житті він був професійним художником, а на війні – сапером 54 ОМБр.

Ярослав Палійчук новини Івано-Франківська_1

Ярослав творив у техніці, яка лежить на стику графіки й живопису та називається «сухий пензель». Свої малюнки захисник виконував на незаґрунтованій поверхні, використовуючи дуже жорсткі пензлі та олійні фарби, які тонким шаром розтирав на папері або тканині. Це створювало фотографічний ефект і максимально наближало роботи Ярослава до реальності.

Читайте: Після Йордана на франківську “стометрівку” повернуть Алею слави

Після трагедії батьки Палійчука поставили собі на меті увіковічити синове мистецтво і випустили книгу з його малюнками. А ще родина бійця вирішила переказати частину коштів, отриманих від держави, на благодійність. 1 000 000 грн із них родина переказала до фонду “Повернись живим”.

Ярослав Палійчук новини Івано-Франківська_2

Ми розчулені до сліз й хочемо, щоб ви знали історію Ярослава Палійчука, а також побачили його роботи. Перший портрет жінки називається «Мама», а малюнок із кораблем у штормі, як кажуть рідні бійця, нагадує їм Україну зараз, – пишуть у фонді “Повернись живим”.

Ярослав Палійчук новини Івано-Франківська_3Читайте: ТОП-10 матеріалів, які найбільше сподобалися читачам “Репортера”

Ярослав Палійчук новини Івано-Франківська_4
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.