Люди

Після Йордана на франківську “стометрівку” повернуть Алею слави

Google+PinterestLinkedInTumblr

На центральну вулицю Франківська повернуть Алею слави захисників з міської громади, які загинули на війні з 2014 року. Наразі її доповнюють фотографіями  тих героїв, які загинули після 14 жовтня 2022 року. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер.

“Після Йордана ми на “стометрівці” поставимо оновлену Алею слави героїв. Вже, на жаль, робимо фотографії тих хлопців, які загинули після 14 жовтня. Бо алею слави робили саме до Покрови”, – говорить міський голова.

Руслан Марцінків нагадав також, що Івано-Франківськ дає окрім держави матеріальну допомогу родинам загиблих та родинам тих,  хто пропали безвісти. Зокрема, місто виділяє одноразову допомогу в розмірі 100 тис. грн та щомісячну допомогу родинам загиблих від міста. Також продовжує діяти програма допомоги пораненим, яку можна оформити через ЦНАПи міста. Мінімальна сума – від 10 тис. грн. Також цього року надалі надаватимуть допомогу з оплатою комунальних послуг, виплати для дітей військовослужбовців – до дня народження та тим, хто ще не отримав статус учасника бойових дій.  можуть отримати по 3000 грн допомоги.

Нагадаємо, Алею слави на «стометрівці» встановили 12 жовтня у Франківську, аби вшанувати пам’ять загиблих Героїв громади. На алеї розмістили світлини українських захисників, які з 2014 року полягли у війні, захищаючи рідну землю від російських загарбників. Кожен мешканець громади на цій Алеї слави може поглянути в очі захисникам, віддати їм шану та схилити голову в молитві.

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.