Культура

Касові збори фільму “Довбуш” сягнули понад 50 мільйонів за місяць

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Касові збори фільму “Довбуш” подолали межу в 50 000 000 грн.  За понад місяць у кіно фільм зібрав касу в 50 160 362 грн та накопичив 354 647 проданих квитків. Відтак став найкасовішим українським ігровим фільмом. Про це повідомляють у FILM.UA Group.

Дякуємо усім за перегляди, заповнені зали та чималу підтримку, яка дає нам змогу продовжувати прокат й досягати значних висот. Покази тривають, тож обирайте зручний для вас сеанс й дізнавайтеся правду, як жили два брати Довбуші та хто з них — справжня легенда Карпат, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, стрічка розповідає про ватажка опришків Олексу Довбуша, який прагнув мирно жити у себе вдома. Але йому довелося взяти до рук зброю й очолити повстання, щоб його мрія здійснилась.

Читайте також:

«Коли гуцул говорить про Довбуша, знімає капелюха». Як 89-річний Михайло Дідишин з Космача все життя збирає речі ватажка опришків

Сюжет фільму розгортається у Карпатах 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий — справедливості.

Ролі у фільмі виконали: Сергій Стрельников, Олексій Гнатковський, Дар’я Плахтій, Матеуш Косьцюкевіч, Агата Бузек, Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясіновський, Ростислав Держипільський, Олександр Мавріц.

До теми: 

FIINKA випустила кліп на пісню “Довбуш”, з якою піде на Нацвідбір Євробачення

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.