Відео Кримінал

Залишили помирати. Зять вбитого на Богородчанщині чоловіка вимагає справедливого слідства (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Віталій Поліник – родич чоловіка, котрий помер після бійки у селі Бабче Богородчанського району. Каже, людина, яку вони підозрюють у смерті родича, досі на волі.

Журналісти UA: Карпати побували на місці події.

Віталій Поліник показав місце, де вбили його тестя, і розповів:

«У ту ніч випивали кілька молодиків. До них підійшов мій тесть і попросив налити. У цю хвилину під’їхав Веркалець Василь і почав завдавати нищівних ударів моєму тестю. Вони його залишили помирати. Зранку о восьмій годині першого числа в суботу його знайшли рідна сестра і мама».

За словами Віталія, за деякий час до події тесть позичив у Василя Веркальця 200 гривень і не віддав. У ту ніч підозрюваний хотів повернути свої кошти, а той не віддавав.

Власник магазину, біля якого вбили Василя Твердохліба, вказав слідчому на одного із осіб, що були причетні до трагедії.

«Надійшов хлопчина, він частенько любив тут сидіти увечері. І я сказав, що, мовляв, він мені всю ніч не давав спати. Він якось сахнувся, – розповідає чоловік. – Я спитав: «Чого ти не давав мені спати?». Він не хотів одразу розповідати. Він не хотів відповідати, з ким він був того вечора. Тоді я зрозумів, що він був на місці вбивства. Кажу йому: «Якщо не хочеш мені казати, то будеш розповідати поліції».

У Богородчанському районному суді відбулося друге підготовче засідання. На нього з’явилися усі сторони події. Обвинувачений Веркалець спілкуватися з журналістами відмовився.

Начальник слідчого відділу Богородчанського відділення поліції Володимир Крижанівський вів справу щодо вбивства Василя Мрічка. Розповідає, що слідство дійшло до висновку, що це було вбивство з необережності:

«Це кримінальне провадження розслідуване в повному обсязі. Повідомлено про підозру. За матеріалами кримінального провадження обвинувачення скеровано до суду з обвинувальним актом. Рішення стосовно обвинуваченого буде прийнято Богородчанським районним судом».

Адвокат потерпілих, сім’ї Поліник, Володимир Бандура вважає, що в цьому випадку не було вбивства з необережності, бо мали місце тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого.

«Цей висновок я зробив, насамперед, з висновків експертизи, – каже Бандура. – Хоча ми маємо намір допитати на судовому засіданні експерта, який проводив цю експертизу, щоб він вніс ясність і пояснив суду, що означають ці всі ушкодження, механізм їх спричинення, що призвело до смерті».

Слідство триває.

Деталі в сюжеті UA: Карпати:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.