Кримінал Світ Фото

У Львові з гранатомета обстріляли будинок міського голови Садового

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В ніч на суботу, 26 липня, приблизно о 23:30 у Львові з протитанкового гранатомета обстріляли будинокповулиці Стрілецькій, 1.Тут проживає міський голова Львова Андрій Садовий разом з сім’єю.

Ніхто не постраждав. У будинку не було нікого. Садовий разом з сім’єю на вихідні поїхав у Карпати. Правоохоронці уже знайшли кинутий неподалік будинку РПГ «Муха», повідомляє Zaxid.net.

lvivsadovyi2

Снаряд влучив укут мансардина третьому поверсі. Пошкодилась покрівля, балка та чотири секції вікон на третьому поверсі. Осколки вибили три секції вікна дитячої кімнати та одну секція коридору.

Обстріл будинку уже попередньо кваліфікували як теракт. Відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 258 (терористичний акт).

lvivsadovyi1

На екстренномубрифінгу26 липня о 12:30 Андрій Садовий заявив, що не підозрює, хто міг це вчинити.

Начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко заявив, що в слідчих вже є версії злочину, проте їх ще не готові озвучувати.

«Ми ще не готові озвучити, з якої саме зброї було завдано удару, — розповів Зюбаненко. — Однак, судячи із уламків, які ми знайшли довкола будинку, можна говорити, що це була зброя, яку використоовують проти важкої бойової техніки».

Він також зауважив, що такої зброї немає на озброєнні райвіддліків міста чи батальйонів спецпризначення (колишній «Беркут»). Вона є тільки у розпорядженні Збройних сил.

Write A Comment