Кримінал Світ Фото

Суд і квартирні афери. Валентина Гродюк обіцяє суду не тікати закордон (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 17 серпня, в апеляційному суді Івано-Франківської області вирішували питання про збільшення розміру застави Валентині Гродюк, керівнику ТзОВ “Домівка ІФ”. Жінку підозрюють у вчиненні ряду квартирних злочинів, які розглядають у міському суді.

До теми. Валентина Гродюк видурила у франківчан понад три мільйони, – потерпілі

IMG_3464

7 серпня Гродюк взяли під варту у залі міського суду, проте у СІЗО жінка не сидить – її відпустили під заставу, сума якої – 97 440 грн (80 мінімальних зарплат).

IMG_3463
Загалом матеріалів по справах ріелтора назбиралось на 16 томів

Сьогодні представник прокуратури просив у суду збільшити суму застави, зважаючи на великий розмір завданої грошової шкоди потерпілим.

“Розмір застави у цьому випадку є замалим, – сказав прокурор Клебан. – Наразі загальна сума завданих збитків становить близько 600 000 грн., що є значно більше за 80 мінімальних заробітниз плат, зазначених у вигляді застави”.

IMG_3468

Прокурор пропонував збільшити розмір запобіжного заходу у вигляді застави до 500 мінімальних зарплат, а також просив, аби підозрювана надала свій закордонний паспорт на збереження суду.

“Я нікуди не тікаю. Я перебуваю на заставі. Паспорт у мене викрали ще у 2014 році, на що є довідка з міліції”, – сказала вона колегії суддів.

Врешті після судових дебатів та кількох хвилин у нарадчій кімнати колегія суддів оголосила про відмову у задоволенні апеляційної скарги, таким чином суму застави Гродюк не збільшили.

IMG_3472 IMG_3465

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні