Кримінал Світ

Валентина Гродюк видурила у франківчан понад три мільйони, – потерпілі від квартирних афер

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 17 серпня, апеляційний суд Івано-Франківської області відмовив прокурору у збільшенні суми застави Валентині Гродюк, яка наразі становить 97 440 грн. Керівника ТзОВ “Домівка ІФ” підозрюють у ряді квартирних злочинів, вчинених у Франківську за останні п’ять років.

До теми. Валентина Гродюк, яку відпустили під заставу 97 440 грн., обіцяє суду не тікати закордон

IMG_3468

Під час сьогоднішнього засідання прокурор Клебан зазначив, що загальна сума збитків потерпілим становить понад 600 тисяч грн. Проте люди, які постраждали від афер, заявляють про значно більші цифри.

“Я прийшов сьогодні до суду, бо Гродюк обманула мене на 196 810 грн., – каже “Репортеру” Валерій Федорчак. – Ще у 2010 році я купив через неї квартиру на Південному Бульварі. Поза судом Гродюк веде себе нахабно відносно мене. Каже, що гроші не збирається повертати. По моїй справі вона також внесла заставу 97 тис. грн. Це окрема справа, у якій сім потерпілих. Загалом сума у нас по Гродюк – понад три мільони гривень, суд триває вже більше року”.

“Скільки могли, стільки її кришували у міліції, – говорить інший потерпілий від афер Гродюк, який просив на вказувати його імені. – Але справа пішла до суду. Розглядають її судді Лазарів, Кишакевич і Деркач, там вже 16 томів назбиралось. Є 11 кримінальних справ і 38 свідків. Гродюк пише на потерпілих заяви – що машину їй обікрали, ще щось, ніби ми їй постійно шкодимо. Каже, нібито паспорт пропав, а сама цілком може втекти закордон”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.