Кримінал Світ

Вбивство валютника. Романа Струца засудили до восьми років в’язниці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 23 грудня, в Івано-Франківському міському суді оголосили вирок у справі Романа Струца. Його звинувачують у вбивстві валютника, яке сталося ще у 2010 році.

До теми. П’ять років за… Роман Струц звинувачує міліцію у підроблених доказах по справі вбивства.

struc_vyrok

Нагадаємо, франківець відсидів більше п’яти років у СІЗО, без вироку. Він писав у Генпрокуратуру про те, що не вбивав, що міліціонери катували його у відділку, що на його одязі з’явилась кров вбитого, а потім загадково зникла. Лише у червні цього року його, нарешті, відпустили під домашній арешт.

Голова колегії суддів суддя Іннеса Болюк зачитала вирок, який підписали судді та четверо представників суду присяжних. Романа Струца засудили до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

До теми. Струц і вбивство валютника. Прокурор просить 8 років з конфіскацією, адвокат – виправдувального вироку

Крім того, суд присудив задовільнити частково цивільний позов потерпілої Макар. Стягнути зі Струца на користь Макар моральну шкоду в розмірі 100 тисяч гривень. Також він має заплатити ще 8 тисяч Макар та 3 тисячі обласній клінічній лікарні.

Гроші, вилучені у Гошовського повернути законному власнику.

Протягом 30 днів захист Романа Струца може подати апеляцію. Адвокат Володимир Соботник вже заявив, що подаватиме апеляцію. До цього часу Струц буде вдома під особистим зобов’язанням. Такий вид покарання передбачено законом, який 22 грудня підписав Президент України.

Вся суть нового закону у тому, що один рік у СІЗО зараховується як два роки в`язниці. Після опублікування закону вийде так, що Струц “відсидів” більше, аніж присудив йому суд присяжних.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні